Zachodnia część wybrzeża Bałtyku

Wiele osób wybiera się na wakacje nad morzem na wschodnią część wybrzeża Bałtyku: wypoczywają w Trójmieście, Łebie, Ustce czy krynicy Morskiej. A może w tym roku wyjedziemy bardziej na zachód?

Po tej stronie znajdują się nie mniej atrakcyjne turystyczne miejsca. Zacznijmy już od samego Darłowa. To bardzo ładne miasto, w którym znajduje się wiele hoteli i pensjonatów. Wspaniałe wczasy można spędzić w Rewalu. Można tam wypoczywać samotnie, z ukochana osoba, rodzina czy paczką przyjaciół. Wiele osób stawia na Kołobrzeg, prawdziwą perełkę nad Bałtykiem. Kołobrzeg jest miastem wypoczynkowym, ale równię ośrodkiem rehabilitacyjnym. Wiele osób wyjeżdża tam na specjalistyczne turnusy lub do SPA.

Corocznie w Kołobrzegu odbywają się ciekawe koncerty w Amfiteatrze, które ściągają prawdziwe tłumy. Inni wybierają Międzyzdroje ze słynną Aleją Gwiazd i pięknymi hotelami, Stamtąd już niedaleko jest do Świnoujścia, które jest nie tylko atrakcyjną miejscowością wypoczynkową, ale także bazą wypadową do wypraw promowych do wielu krajów, miedzy innymi Danii czy państw Skandynawii.