Wczasy na Mazurach

W Krainie Tysiąca Jezior

MazuryMazury bardzo często zwyczajowo nazywane są krainą Tysiąca Jezior. Ich stolicą jest Giżycko i to właśnie tam można rozpocząć wyprawę po pięknych Mazurach. Znajduje się tam słynna twierdza Boyen, most obrotowy oraz Zamek Krzyżacki.

Więcej…

   

Ciekawe miejsca na Mazurach

MazuryNa Mazurach nie sposób się nudzić. Znajduje się tam wiele ciekawych miejsc i godnych zobaczenia atrakcji turystycznych. Jeśli ktoś preferuje aktywny wypoczynek, ciekawe dla niego będą wszystkie te miejsca, które posiadają dostęp do jeziora, gdzie można uprawiać sporty wodne.

Wiele osób wyjeżdża na Mazury aby odpocząć, ale aktywnie: biegając czy jeżdżąc na rowerze.

Więcej…

   

Kochamy Mazury

Kochamy MazuryMazur nie da się nie kochać. Są to tak piękne tereny, że kto raz tu przyjedzie, na pewno będzie chciał powrócić tu w czasie kolejnego urlopu. Ludzie kochają Mazury za wiele rzeczy.

Po pierwsze: na krajobrazy. Kraina Tysiąca Jezior zachwyca bogactwem fauny i flory oraz tym, że można podziwiać z bliska naturę: nieskażoną działaniem człowieka. Ludzie kochają Mazury również na piękne miejsca do zwiedzania. Można zdecydować się na zwiedzanie miast i miasteczek jak również zabytków sakralnych czy zamków krzyżackich, których na tych terenach nie brakuje.

Więcej…