Blog turystyczny

Wojsławice - niezwykłe arboretum

Arboretum WojsławiceJest jedną z najważniejszych atrakcji, jakimi Dolny Śląsk przyciąga miłośników przyrody. Wojsławice i tutejsze arboretum to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Jakie atrakcje czekają tu na gości? Dlaczego ten wyjątkowy skrawek zieleni jest tak niezwykłym celem wycieczki?

Więcej…

   

Wakacje w kraju czy za granicą?

WakacjeWakacje w kraju czy za granicą? To pytanie zadaje sobie wiele osób planujących swoje wczasy. Decyzja uzależniona jest zarówno od naszych możliwości finansowych, długości urlopu jak i osobistych preferencji.

Planując wakacje z partnerem czy rodziną należy jednak wziąć pod uwagę zdanie wszystkich osób, wybierających się na urlop.

Więcej…

   

Przyjemna podróż z dzieckiem w samochodzie

Podróż z dzieckiemDziecko w samochodzie oznacza często dla rodziców niemały kłopot. Dziecko w samochodzie plus wielogodzinna podróż, potrafi zamienić przyjemny, rodzinny wyjazd w niekończącą się udrękę. Jak zapobiec chorobie lokomocyjnej? Co zrobić, żeby nie usłyszeć: mamo, nudzi mi się? Nie jest to takie trudne, trzeba się tylko odpowiednio przygotować. Przygotowania do podróży można zacząć praktycznie od narodzin dziecka. Brzmi dziwnie? Niekoniecznie.

Więcej…